Lojëra polifonike 3D

Lojëra polifonike 3D

Poly Puzzles 3D është një lojë e mrekullueshme krijuese 3D e artit që ju lejon të pushoni ndërsa krijoni pjesë të mahnitshme të artit 90 vepra arti unike duke ribërë fragmentet e veprave të artit. Luaju kudo që të jesh, thjesht rrëshqitni ose klikoni për të rrotulluar artin dhe për të gjetur këndin e duhur për të rikrijuar modelin origjinal. Përdorni miun për të luajtur ndeshjen

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.