Zero

Zero

Leviz platformë në të djathtë apo të majtë , në drejtim të topit, që arrin në më shumë pikë. Mblidhni sa shumë monedha si ju mund të dhe për të blerë të tjerët prejardhje!! PLAY ZERO tani!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.