Pigeon Bomber

Pigeon Bomber

Jack bombardues pëllumb është frikë nga njerëzit. Frikë çon në zemërim. Zemërimi çon në urrejtje. Urrejtjes çon në poo. Jack është duke fluturuar mbi qytet dhe qëllimi i tij është që të poo në të gjithë dhe çdo gjë!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.