Ninja derr

Ninja derr

Ndihmë Ninja derr shpëtuar botën nga një pushtim të huaj! shurikens të mbledhur për të xhiruar si ju drejtuar përmes 10 nivelet më në fund të përballet bosi. Përmirësuar vlerësimin tuaj yll në çdo nivel duke plotësuar atë në një të shkojnë, qitje disa armiq dhe ende ka municioneve të mbetura.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.