Jewels Blitz 3

Jewels Blitz 3

Get gati për Jewels Blitz 3, pasardhësi i Addictive Saga lojë puzzle! Në qindra e niveleve ju duhet të përputhen me shkëlqim gems të të njëjtit lloj për t'i bërë ato të zhduken dhe të shkaktojnë reaksione zinxhir masive! Përdorni boosters të ftohtë për të dal nga situata të ndërlikuar, dhe ngjiten rrugën tuaj deri hartën saga në nivele gjithnjë e më të vështira! Dive deep into the maya temple, and try to solve its secrets and mysteries. Play Jewels Blitz 3 now for free, and you will find fun and challenges for many hours to come!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.