Hexa Fever 2

Hexa Fever 2

Hexa Fever 2 është këtu! Më në fund më Addictive puzzle strategjike ndjesi kthimit – dhe kjo e bën këtë me një zhurmë!Qindra nivele që arrijnë nga mjaft të lehtë gjatë gjithë rrugës për jashtëzakonisht e vështirë të japë me kënaqësi ngacmim trurit dhe argëtim për ditë! Shifrat Vendi ndërtuar nga blloqe gjashtëkëndor në fushë, Kështu ara është e mbushur plotësisht. Do not worry! The levels don’t come with a time limit and you will have all the time in the world to move figures and to solve a puzzle. Megjithatë, your reward will be higher the faster you complete a level. Come back daily, unlock achievements and rewards and solve daily missions to earn even more coins and get free hints.Play Hexa Fever 2 now for free and spend hour after hour solving just one more puzzle!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.