Aquablitz

Aquablitz

A ju keni shumë biskota dhe jeni bërë me bizhuteritë? Fantastike lojë aventurë match3 Aquablitz është këtu për të marrë ju nën sipërfaqen e oqeanit në vend! Në katërqind nivelet sfiduese ju ndeshje pelte peshku, midhjet, breshka dhe krijesa të tjera të detit. The more creatures you manage to match with each move the cooler extras you will be rewarded with. Matching four of the same will for instance give you a line breaker and five of the same will give you a special that can remove all creatures of one type.Play Aquablitz now for free and go the whole twenty thousand leagues under the sea!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.