Teddy Bear Zombies Machine Gun

Teddy Bear Zombies Machine Gun

Të mbrojtur veten kundër zombies me arush pelushi nga të shtënat e tyre në këtë lojë celular dhe desktop pajtueshme. 6 armiq të ndryshme, 14 nivelet + Survival Mode, 9 plumba unlockable, animacione të qetë, Original SFX. Provoni Teddy Bear Zombies Machine Gun.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *