Orkio

Orkio

Orkio është një lojë e bukur arcade në lidhje me një magjistar cute pak duke luftuar forcat e së keqes. Prekni armiqtë për të vrarë ata dhe të mbledhë shpirtrat e tyre për të blerë përmirësimet!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.