Super Gunners

Super Gunners

Grab armë tuaj dhe ia plas në këtë lojë veprim fast-paced, ku ju do të xhiruar droids dhe tanket vetëm për të pastruar rrugën drejt famë dhe lavdi. A keni atë që duhet të jetë një nga 2 Gunners Darka? Ju duhet të përpiqen për të gjetur se! Good luck eliminuar qindra e armiqve, collecting bunch of floating coins and pursuing your dreams for making the best highscore of your life! Lojtar 1: ASD to move, kërcim dhe kërcim të dyfishtë. Lojtar 2: Arrow keys to move, kërcim dhe kërcim të dyfishtë.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.