kategori: Multiplayer

Multiplayer

shkëmb, letër, gërshërë

A e dini se çfarë është më i paharrueshëm se loja klasike e Rock, letër, gërshërë? Well, është një lojë e Rock, letër, Gërshërë kundër një inteligjence të frikshme artificiale që është në gjendje të jetë absolutisht e rastësishme, ndërsa gjithashtu paraqet një sfidë të vërtetë! A jeni të ngopur me lojën kundër njerëzve që mund të parashikojnë çdo veprim tuajin? Mblidhni guximin tuaj dhe kundërshtoni… Lexo më shumë →

Furi tërbim

Mbretëroni për pushtet, sundimi dhe demonstrimi i artit marcial, bie mbi Tokë… Bie shi për Ame Fury, nje e re 2 lojë lojtarësh ku luftoni në një turne të bazuar në kthesë kundër lojtarëve nga e gjithë bota! Featuring mode fushatë ku ju betejë kundër luftëtarëve CPU, 2 modaliteti i lojës së lojtarëve ku ju sfidoni një mik në një ose dy ndeshje, dhe a… Lexo më shumë →

Punching Desperados

Desperados punching janë një faceoff larg perëndim me një kthesë. Pije janë të ndaluara në perëndim larg. Ju duhet të veprojnë shpejt dhe të jetë i pari për të thyer xhami me pije të paligjshme! Luaj një 1 lojtar ose një 2 player faceoff against your friends on the same device. You can play this game on android or iphone/ipad too… Lexo më shumë →

Ground Luftrat

Të bashkëpunojë me një gjarpër shokët dhe së bashku të përpiqen për të fjalë për fjalë të ngrënë konkurrentët tuaj! Or play the single player mode where you need to devour required amount of snakes for passing the current stage. Or maybe you want to play the two player game where each player and snake on screen fights and battles for its own sake. Either way, kjo… Lexo më shumë →

Mechzilla Arena

Gjysma metalike, gjysmë kafshë, të gjitha forcat e me atmosferë brutale luftimeve formohem për luftë! Mirë se vini në Mechzilla Arena, the new 2 player game which presents epic battle among techno giants. Enter in close combat with other beasts where the battle obeys strange fighting rules under unique gameplay and strategy. The Mechzilla warriors knew various powers, attacks and special abilities. Your job… Lexo më shumë →

Kryq dhe zero Extreme

Luaj Tic Tac Toe lojë sipas rregullave ekstreme playing. Mirë se vini në kryq dhe zero, the Extreme reworked version of the old classic game for 2 players. As always, the rule of playing is to place Noughts and Crosses in turn-based gameplay, but the extreme twist is that the entire environment changes once in a while. Start playing a simple 3×3… Lexo më shumë →

Freaky Run

A jeni gati të keni një Run Freaky gjatë dy lojtarëve argëtim? Well, në këtë rast, start this free 2 Player Running game and find out how far you can run! Get ready for the ultimate and most dangerous online challenge, that any runner could dream of. Prepare yourself to run thru dangerous terrain, throughout the whole day and night,… Lexo më shumë →

Ryona Bowman

Merrni harkun tuaj në këtë Bowman 2 lojë lojtar dhe xhiruar shigjeta në lojtar të dytë. Be it a friend or a family member, this is just a game so enjoy it. You can also customize your character or even shoot birds for fun. Drag and shoot the arrows to the right place, release when angle is right Παίξτε παιχνίδια… Lexo më shumë →

Νinjas furishëm

Ancient Frantic Giant ninjas have returned from their dark prison to the living world and every time that happens you are the only one who can save the world from being destroyed and ruled by evil. So get ready to fight all evil ninjas one by one, cause only a black ninja can fight down the evil ninjas and save… Lexo më shumë →

Foosball 2 Lojtar

Foosball është më popullor 2 lojtar lojë futbolli i të gjitha kohërave, and that is why this sport game was finally ported as online two player game! Welcome to the simple but also challenging and fun tournament of Foosball 2 Player game! Play a single game mode against CPU opponents and attain victory on all 10 Foosball games, or challenge… Lexo më shumë →

Robomon Arena

Hyni në botën futuristic Sci-Fi të Robomom 3D! This 3D unity game sends you to space where you lead a party of robots against enemy droids from space, or where you will overpower the turn-based tactics of your best friends by playing a 2 player strategy game. The team whose robots stand last on ground, will be awarded as winners.… Lexo më shumë →

Smash e derrave

të testuar qëndrueshmëri kryevepre e kokat e tyre, së bashku me katër armë të rënda, një sfond vetëquajtur i një fermë, and an innocent bunny who is here just for fun. Challenge your friend to a 2 player smashing game, pick your target and arm yourselves before starting this one-button smashing game! Lojtar 1: Use S to smash the swine, Lojtar 2: use… Lexo më shumë →

Shaolin mu mu!

Bëhuni një Master Shaolin nga mrekullueshëm kundërshtarët në këtë të ri 2 lojtar lojë për luftëtarët! Fong Fu Tiger, Pandalala Fox, Pan Dan Panda and Gold Li Monkey, are inside the Shaolin Temple where they patiently await their enemies. This slap a foe is a kind of game where bluffs are made and claws are scraped! Pick the playing mode, challenge… Lexo më shumë →

Wizard vs magjistar

Ju jeni një nga magjistarët e fundit rreth, provuar të jeni më të mirë duke mposhtur kundërshtarët tuaj! Play single player against an AI or play against another player in two players. You can play against a friend or family member on the same keyboard or device! Use the mouse to aim to fire magic bullets. Hit your opponent 3 times to… Lexo më shumë →

Kryq dhe zero

Gëzojnë kryq dhe zero! Një lojë e thjeshtë e shputë TIC TAC mbi një temë tabelë! You can play alone or with a friend in two player. Get three in a row to win! Noughts and Crosses is a fun game for all ages! How many games can you win? Find out now! Get three in a row to score. Highest… Lexo më shumë →

Topolak mrekulli

Të mrekulli topolak pak shikuar tv dhe ushqime përpihen. The call to the rescue made them steal the show and take action. They run and use their fart skills to fly. Collect coins, avoid obstacles and reach the best distance you can. Have fun! Player1 : W key or TAP/CLICK on the RIGHT side of the screen to flyrnPlayer2 :… Lexo më shumë →

Punch Ball Jump

Dy ninjas trima të trajnuar në një lojë të ninja dredhi topin! Hit the ball back and forth or jump over it to confuse your opponent! Hit the ball as many times as you can, with each hit the ball gets faster and faster! Watch as the world spins after each round trading places with the other ninja. Lojtar 1 uses… Lexo më shumë →

Çifti Ninja Panda

Mund të ju mundi këtë kurs trajnimi dhe të bëhet një të plotë panda drejta ninja qoftë në 1 lojtar ose në një 2 Mënyra lojtar me gruan tuaj panda? Addictive, fun lojë platformë ku të gjithë mund të gëzojnë të vërtetë! Pick preferuar mënyrën tuaj të lojës dhe të fillojnë duke ndaj marrjen e ëndrrave tuaja. Lojtar 1: Arrow çelësat për të lëvizur dhe hidhen. Lojtar 2: WASD për të… Lexo më shumë →

Çifti Ninja Panda

Mund të ju mundi këtë kurs trajnimi dhe të bëhet një të plotë panda drejta ninja qoftë në 1 lojtar ose në një 2 Mënyra lojtar me gruan tuaj panda? Addictive, fun lojë platformë ku të gjithë mund të gëzojnë të vërtetë! Pick preferuar mënyrën tuaj të lojës dhe të fillojnë duke ndaj marrjen e ëndrrave tuaja. Lojtar 1: Arrow çelësat për të lëvizur dhe hidhen. Lojtar 2: WASD për të… Lexo më shumë →

Ultimate Vs Battle

Një Addictive një buton dhe rastësor miqësore, lojë multiplayer që të gjithë mund të gëzojnë të demonstruar aftësitë e tyre fluturues dhe taktikat konkurruese. Në këtë 2 lojtarët lojë qëllimi juaj është që të bind kundërshtarin tuaj ose në mode online multiplayer ose një 2 Mënyra lojtar në tastierë të njëjtë. Fat i mirë! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Digital përleshen Arena

Ndërkohë në të ardhmen, thellë në hapësirë, Përplasja Arena Digital është krijuar me shpresa për të mbledhur dhe të sfidojë rekreativë më të aftë anije kozmike atje. Merrni kontrollin e revole tuaj të thjeshtë dhe të fillojnë të fjalë për fjalë duke shkatërruar kundërshtarin tuaj. Pretendojnë powerups për të përmirësuar armë tuaj dhe për të shkuar të shpejtë për të shmangur plumbave të gjitha hyrje. Have fun! Lojtar 1: WASD për të lëvizur. Lojtar… Lexo më shumë →

Mighty Kulla

Këtu vjen i fundit kullë ngjitje sfidë për të gjithë tifozët e 2 lojëra lojtar! Challenge mikut tuaj më të mirë në një në një kërcim platformë, mur rrëshqitje dhe turne kullë ngjitje. Zotëruar aftësitë tuaja hedhur dhe ngjitje të mirë fat në Kullën Mighty! Lojtar 1: Arrow çelësat për të lëvizur dhe hidhen. Lojtar 2: WASD për të lëvizur dhe kërcejnë. Luaj lojra tani.… Lexo më shumë →

Java e parë Love

Kjo thirrje pixelated për dashuri kërkon çdo dashuruar, shpirtrat dhe zemrat romantike butë atje! Get ready to dive into puzzling adventure of finding Love, sustaining its magical feeling, enchanting the romantic aura and living in clouds for as long as you can! With option to be played in 1 player mode where your mutlitasking skill will be tested, ose… Lexo më shumë →

Snake Fight Arena

Për të gjithë ata që me të vërtetë gëzuar duke luajtur si gjarpërinjtë dhe të hahet të gjitha llojet e frutave, mirë, kjo 2 lojtarët lojë është përmirësuar super dhe stil version i që të gjithë! Mirë se vini në Snake Fight Arena lojë! Pick mënyrën tuaj duke luajtur dhe duke filluar të hahet armiqtë tuaj, devouring fruta të tërë, mbledhur powerups dhe të kesh shumë të mbijetuar fun! Lojtar 1: WASD për të… Lexo më shumë →

Bërë orë Parking

Le të prezantuar një të ri 2 lojtarë të lojës, kur është fjala për ngarje makina dhe parkimin e tyre mbi vendin e duhur. Featuring 12 super dashuroj, Misionet futuristic dhe mjaft sfiduese parkimi, Objektivi i këtij 2 lojtarët lojë parkimi është që të përzënë makinë në vendin e përshtatshëm parkimi. Pasi një lojtar të arrijë vendin e saj parkimi, faza e tanishme është… Lexo më shumë →

Clone Shameless 2

Pick heronj dhe të shkatërrojë botën e përfytyruar në këtë madhe 2 lojtar 8 bit klon paturpshëm. Gameplay çmendur. Graphics lëmuar oldschool. Mizëri e armiqve dhe ton e shpërblimet. Upgrade heronj tuaj. Ju do të duhet vetëm miun tuaj dhe tastierës për të luajtur këtë lojë. Kontrollet: Mouse për të lëvizur lojtar 1 hero. WASD ose Shigjeta për të kontrolluar lojtar 2 hero. Hapësirë ​​për të aktivizuar… Lexo më shumë →

Firefox dhe Icefox

Frymëzuar kryesisht nga të ftohtë e lojrave seri të njohur si FireBoy dhe WaterGirl, këtu vjen një xhirim epike që është paraqitur si Firefox dhe Icefox! Në këtë të ri 2 lojtarët aventurë lojë, puna juaj është që të udhëzojë dhelprat magjike përmes një udhëtim të mbushur me rreziqe, karo, pengesa, pushers, butonat dhe shumë më tepër! Luaj vetëm dhe të sfiduar aftësitë tuaja multitasking, ose… Lexo më shumë →

Tank Wars Arena

Shtrëngoj veten shoferët të rezervuar dhe të bëhen gati për të udhëtuar prapa në kohë në epokën shtënat e lojrave klasike tankeve!! Face kundër vetëm armiqve tuaj, ose telefononi mikut tuaj më të mirë për të gëzojnë duke luajtur 2 Mënyra lojtarët lojë, marr nivelin e dëshiruar të vështirë, të marrë brenda tanket ushtarake dhe nxitojnë drejt fitores! Në këtë lojë të re të shtënat mund të ketë… Lexo më shumë →

8-bit Dash

Kokë mbrapa në kohë kur 8-bit 2 lojëra lojtar ishin të thotë të jetë kënaqësi dhe e bëri për të krijuar regjistrime. Grab colorful Dash tuaj 8-bit dhe rrëshqitje në rrugën tuaj nëpërmjet këtë aventurë retro-themed dhe pixelated të mbledhur diamante, kryevepre pemë dhe hedhur mbi gropa! Me aftësinë për të konkurruar në 2 lojtarë mode ose për të luajtur në lojë lojtar të vetëm, kjo… Lexo më shumë →

Dash Super

Ne jemi të kënaqur që të ju paraqesim Dash Super, i ri 2 lojtarët lojë ku diamant tuaj të mbledhur aftësitë do të testohen. Hidhen nga platforma në platformë, si ju të mbledhë diamante dhe për të shmangur bomba në rënie. Çdoherë kur një yll i artë shfaqet në ekran, menjëherë të përpiqen për të mbledhur në mënyrë që ju mund të marrë një bonus super që ose do të ju rrethojnë në… Lexo më shumë →