kategori: Driving

Driving

Block Racer

Get into the seat of your Block Racer, rev up the engine and and try to avoid all the obstacles in this cool racing game! The retro style 8bit graphics and the fast gameplay will keep you playing for hours and hours, trying to beat your best distance. On you way you can collect coins that later can be usedLexo më shumë →

Up Hill Racing 2

The most fun and addictive HTML5 racing game is back! In this physics-based racer you climb uphill using many different vehicles like a monster truck, a lorry or even a 6 wheeler ATV.Each vehicle provides a unique experience and can be upgraded to make it easier to control and perform better. Try to go as high and as far asLexo më shumë →

Bike Racing 2

Bike Racing 2, the eagerly anticipated sequel to the popular and addictive hill-climb racing game is here with updated graphics, brand new motorcycles and even more craziness! Again, you will need all your skill and concentration to jump over gaps, climb the hills and pass all the obstacles as fast as possible without crashing your bike. The faster you are,… Lexo më shumë →

Drift Race

Drift Race is a classic Top-Down Racing game that offers arcade-style drift-controls and fast action! You will compete in short races against up to three opponents on curvy tracks filled with power-ups and obstacles. Your racing career starts in a beginner’s race of the Bronze League in a sports car that comes straight from the car dealer. Once you gotLexo më shumë →

Parking Jeep Classic Jeep 2020

Mirësevini në një tjetër lojë të shkëlqyer parkimi Parking Jeep Sim Classic 2020, jo çdo ditë ju keni këtë shans të provoni aftësitë tuaja duke parkuar xhip, me këtë rast do të mësoni diçka dhe ju mund të përdorni aftësinë tuaj ndoshta në jetën reale.Anjoy WASD – DRIVE Luaj lojëra tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Ju vozit unë qëlloj

Lojë e drejtimit të veprimit post-apokaliptik. Mark dhe Katie shkojnë për një ngulitje romantike në rrugët plot me zombie dhe makina vetë-drejtuese që janë jashtë kontrollit. 15 nivelet po i presin, a mund ta bëjnë? Në tastierën, përdorni tastet me shigjeta ose WASD për të drejtuar të majtën djathtas për të përshpejtuar dhe thyer Në përdorimin e celularit butona në ekran Luaj lojëra tani. Këtu do të gjeni… Lexo më shumë →

Parking i makinave LA

Ju thjesht nuk mund ta imagjinoni se sa argëtim mund të jetë në parkimin e makinës tuaj. Parkimi i makinave ju ndihmon të provoni aftësitë tuaja të drejtimit duke ju lejuar të parkoni makinën tuaj në vende të ndryshme emocionuese. Përdorni tastet e shigjetave ose WASD për të parkuar makinën tuaj Luaj lojëra tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

2 Garën e makinave

Gara Makina është një lojë shumë e bukur e pafund: duhet të përdorni të dy gishtat për të shmangur pengesat dhe për të marrë shpërblimet. Vështirësitë bëhen më të vështira me kohën, kështu që nuk mërzitesh kurrë! është tepër Addictive, dhe është e pamundur ta heqësh! Gameshtë lojë perfekte për t'u çlodhur dhe argëtuar gjatë kohës suaj… Lexo më shumë →

Biker Shady

Get gara në biker me hije, keni atë që e merr si një kalorës errët? Do spins and tricks as you work your way to the end of each level. Get racing and show what you can do as a dark and dingy racer. Use the arrow keys to drive and turn. Dëgjo tani. Εδώ θα βρείτε τα καλύτερα… Lexo më shumë →

3D Bike Fun

Get pas timonit të kësaj biçikletë 3D dhe goditi mbyt. Can you be the best racer and finish all the levels? Bored of just driving then do some flips and tricks to build your score. Use the arrow keys Παίξτε παιχνίδια τώρα. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Quad Mbreti

Një lojë e mashtrimeve, flips dhe aftësi. Quad King brings a whole new meaning to the word skill when it comes to stunt games. Take on 5 huge worlds all with completely different terrain and challenges. If you love 3D dirt bike games then this quad bike game is like those on but on steroids. Arrow keys to drive. Παίξτε… Lexo më shumë →

Boat Race 3D

Gara në ujë duhet të jetë më shumë kënaqësi se sa e njëjta të vjetra lojra pista garash. Well in Boat Race 3D it certainly is. This is an endless racer game set on the seas. Take the wheel of your speed boat. Collecting coins and power ups. Arrow keys to steer. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

3D Airplane Parking

Lojra Parking kurrë nuk kanë qenë kaq fun! Ju tani mund të ketë një të shkojnë me një aeroplan 3D! 3D Airplane Parking takes the best parts of all the most fun games and puts the together in one fun driving package. Get behind the wheel of the airplane and avoid any obstacles in the way while trying to get to the parking… Lexo më shumë →

Parking Master 3D

Parking nuk ka qenë kaq fun! Parking Master 3D ofron plota grafika 3D HD, si dhe 10 Nivelet e fun parkimi. Ju do të sfidohet në kohë, sigurisht kur ju duhet të marr rimorkio! Get filluar nga e makinës rreth rrugës dhe duke shmangur pengesat me qëllim për të arritur zonën e parkimit. A mendoni se ju mund të arrijnë… Lexo më shumë →

3D School Bus Parking

Parking autobus Shkolla është tani 3D! A mund të parkojë autobusin në çdo nivel? Mbani sytë hapur për rimorkio sa që ka nevojë për parkim shumë. Një fun mbushur lojë e parkimit të autobusëve shkollor Përdorni arrow çelësat për të përzënë dhe F për të bashkëngjitni dhe shkëputeni rimorkio. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Racer Endless

Duke u mërzitur e ardhur në fund të një gare? I sëmurë e në ndryshim këngë? E pra jo më shumë! Get gara dhe të tregojnë se sa kohë ju mund të shkoni! E vetmja mënyrë loja do të përfundojë është nëse ju rrëzimit! Shih se çfarë rezultati i lartë ju mund të merrni dhe pastaj të përpiqet të mundë atë. Kjo është një 3D vrapues të vërtetë pafund kështu çfarë… Lexo më shumë →

3D Fire Fighter Parking

Kërkuar ndonjëherë që të jetë një zjarrfikës dhe të përzënë kamion i madh? E pra këtu është shansi tuaj. Marrë veten pas timonit dhe të ndihmojë për të parkut këtë kamion zjarr. Well lejon të shkoj, të shkoj në vend parkimi në motor tuaj nga zjarri pa crashing. Parkojë up dhe të lëvizë mbi nivelin e ardhshëm. With 15 Nivelet e fun ju jeni të sigurt që të ketë orë të… Lexo më shumë →

Parking Style Qyteti

Dashuria lojra parkimi? Driving nëpër qytet? Well Style Parking i qytetit ju jep një shans për të awesome për të testuar aftësitë tuaja parkimi në rrugët e zënë qytetit. A mund të manovrim makinën në vendin e caktuar pa bumping në ndonjë gjë? 10 Nivelet e cila në mënyrë progresive të merrni më e vështirë janë të sigurt për të mbajtur të zënë për një kohë dhe me të vërtetë provë ngarje tuaj… Lexo më shumë →

Autobusin e shkollës Stunts 3D

Bit e lojë ju sjell Biznes stunts 3D! Pikërisht një autobus i saj shkollë që ju gonna të përzënë në anën tjetër. Bëni Front dhe Back flips me këtë autobus dhe të fitoni pikë ekstra! Sigurohuni që ju nuk e rrëzimit me rakitizmi sepse fëmijët ende nevojë për të marrë të ruajtur në anën tjetër! A jeni më të mirë shofer Stunt Bus… Lexo më shumë →

Fire Truck Stunts

Ju dashuri rakitizmi me kamionë të mëdha? Pastaj Fire Truck Stunts është lojë e drejtë për ju Dare Devil! Stunt rreth këtë udhë garë fun dhe të bëjë mbrapa dhe front flips për të marrë pikë. Sigurohuni që ju nuk e rrëzimit dhe për të marrë sa më shumë pikë që ju merrni në këtë lojë të Lirë në BitofGame Përdorni arrow çelësat për të përzënë. Παίξτε… Lexo më shumë →

Racing Qyteti 3D

Merrni në qytet me aftësitë tuaja çmendur gara. Racing Qyteti 3D vërtetë teste gara tuaj dhe domethënie aftësitë rreth këto këngë në mes të qytetit. A mund të vendosni në krye 3 dhe të fitojnë para të mëdha për të zhbllokuar makina të reja? Çdo makinë ka stats më të mira se më parë duke lejuar ju që të shkatërrojë Racers të tjera si ju përparim. A keni… Lexo më shumë →

Traktor Parking 3D

Nëse e doni jetën bujqësore apo janë vetëm një tifoz i lojrave parkimit atëherë kjo Parking 3D Traktor ka të gjitha për ju. Bëni rrugën tuaj rreth këtyre rrugëve të fermës pastaj parkojë up kështu fermer mund të merrni për të punuar. Pasi ai e ka përfunduar detyrën e tij ju do të lëvizë mbi nivelin e ardhshëm dhe duhet të parkut deri në… Lexo më shumë →

Forklift Sim 2

Forklift Sim është kthyer! Me versionin e dytë duke sjellë të gjitha nivele të reja 3D! 10 Forklift mbushur nivelet e asnjë ndalesë ndërtues çmenduri. Sa paketa mund të parkojë në pozicionin e duhur? Mund të ju rafte raftet me arka, kuti dhe fuçi? Qëllimi është për të lëvizur sendet e treguar në ekranin në pozicionin e duhur për njësitë në… Lexo më shumë →

Car Policia Parking

Car Policia Parkimi është një veprim i mbushur makinën 3D polic ngarje lojë parkimi si asnjë tjetër. A mund të erës midis pengesat dhe të shkoj në vend parkimi në çdo nivel? Arrow keys to drive. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →