kategori: Customize

Customize

Candy Rain 4

Candmbëlsira më e ëmbël Puzzle Loja Gjithmonë: Candy Rain 4. Gëzoni ndeshjen më të mirë të ëmbëlsirave dhe enigmën e shtypjes së karameleve! Përputhni tre ose më shumë ëmbëlsira për të pasur kombinime magjike dhe për të përparuar në qindra nivele! Bej kujdes, Nuk është aq e lehtë për tu përputhur,mblidhni dhe shtypni sheqerka ndërsa lëvizjet tuaja janë të kufizuara! Mos u shqeteso, aftësitë tuaja së bashku me të ëmbla… Lexo më shumë →

Makeover dhomë

A keni ëndërruar ndonjëherë të mbajnë një shtëpi dhe duke e kthyer atë hap pas hapi në shtëpinë tuaj? Në Room Makeover kjo ëndërr u bë realitet. Ju bleu një shtëpi të vjetër dhe komod por ajo ka nevojë për disa rinovimin para se ajo është me të vërtetë vendi juaj. Pasi të pastrohen çdo dhomë dhe fikse stuff thyer ju do të habiteni se sa më mikpritës… Lexo më shumë →

Slacking Kuzhina

Ndihmoni Sarah të arrijë ëndrrën e saj për t'u bërë një kuzhiniere në një nga lojërat më të mahnitshme të gatimit, Slacking Kuzhina. Në këtë lojë zbavitëse, ju keni për të përfunduar të gjitha e saj 7 mini-detyra vetëm në 3 minuta pa u kapur nga shefi juaj i tmerrshëm. Mini-detyrat përfshijnë: dekorimi i tortës, duke ushqyer një mace, duke bërë një sanduiç dhe gjithashtu duke bërë petulla. Kur '!' shfaqet,… Lexo më shumë →

Spa Salon

Spa Salon features twelve brand new mini games in the typical slacking games style. Anna has landed the perfect job within a spa. Ajo duhet të rregullojë sallonin, por gjithashtu ndihmon në prerjen dhe lyerjen e flokëve dhe madje bën make-up dhe zgjedh aksesorët për klientët e saj.. A do ta duan ata pamjen e tyre të re? Or willLexo më shumë →

Dream Room Makeover

Dream Room Makeover is the latest edition of the popular Room Makeover game. You bought an old magnificent house with a enormous garden but it needs to be renovated. Start by throwing the trash in the bin then use the sponge and the mop to clean the room. After this, use the hammer to fix all the broken items. Doesn’tLexo më shumë →

Office Slacking

Office Slacking, the brand new slacking game is here! Anna has a new job working in an office. Of course she doesn’t have any of this “do some actual work” stuff. Instead she texts her friend, makes her nails or just has a bite of chocolate.You have to finish all this mini-tasks before the time is up. When the bigLexo më shumë →

Crush Cookie 2

Cookie Crush II, the highly anticipated successor of the most addictive match3 masterpiece is here to take you back to the world of challenging puzzles and delicious pastries. Again, you have to combine at least three delicious cookies to remove them from the board. But this time you will not only discover tons of cool extras and gifts that giveLexo më shumë →

Nail Salon – Marie Girl Games

Ndihmuar Marie drejtuar sallon e saj gozhdë në këtë lojë zbavitëse makeover! Marie Nail Salon është një nga lojërat më të mira Makeover dhe përmban Marie. Ndiqni udhëzimet në lojë kështu që klienti Marie mund të merrni manikyr të mirë ndonjëherë. Heqja e manikyrin e vjetër gozhdë, prerë dhe zvogëlimin thonjtë pastaj aplikuar locion dore janë të gjitha pjesë e kësaj emocionuese dhe edukative… Lexo më shumë →

Designer Shoe – Marie Girl Games

Me Designer Shoe Marie ju tani mund të jetojnë ëndrrën tuaj për të hartuar dhe për të krijuar këpucët tuaja. Akademia Marie ju ndihmon nëpërmjet procesit të projektimit me elemente ftohtë të paracaktuara dhe në asnjë kohë ju do të jetë dizajnimin jo vetëm këpucë, por deklarata e vërtetë e modës. Pasi ju jeni të kënaqur me krijimin tuaj ju lehtë mund të marrë një screenshot dhe për të dërguar për… Lexo më shumë →

Makeover dhomë – Marie Girl Games

A keni ëndërruar ndonjëherë të mbajnë një shtëpi dhe duke e kthyer atë hap pas hapi në shtëpinë tuaj? Në Room Makeover kjo ëndërr u bë realitet. Ju bleu një shtëpi të vjetër dhe komod por ajo ka nevojë për disa rinovimin para se ajo është me të vërtetë vendi juaj. Pasi të pastrohen çdo dhomë dhe fikse stuff thyer ju do të habiteni se sa më mikpritës… Lexo më shumë →

Little City mia

Little City im është i fundit Match-3 Sfida për aspirojnë planifikuesit e qytetit! Këshilli i Qytetit ka porositur kompaninë tuaj për të përgatitur komplote të panumërta të reja ndërtimit për ndërtimin. Ata kanë nevojë për ju për të siguruar që projektet e ndërtimit të shkojë sipas planit! Furnizimit materialeve të ndërtimit si gurë, dritaret, ujë, elektricitet, dhe me shume! E bëjnë qytetin të gjallë dhe të lirë nga muret e vjetra, thatë… Lexo më shumë →

Shopping Mall Makeover

Shopping Mall Makeover është hyrja e fundit në botën e lojëra Makeover. shoku më i mirë, marie, u punësuar për të redesign plotësisht mall të vjetër në qytetin tuaj. Por shikoni në këtë rrëmujë! Marie dëshpërimisht ka nevojë për ndihmë dhe ju, si shoqen e saj më të mirë, janë atje për të ndihmuar e saj! Ajo ka nevojë për ndihmë me pastrimin, riparimet dhe redesign të këpucëve dhe… Lexo më shumë →

Jewels Blitz 3

Get gati për Jewels Blitz 3, pasardhësi i Addictive Saga lojë puzzle! Në qindra e niveleve ju duhet të përputhen me shkëlqim gems të të njëjtit lloj për t'i bërë ato të zhduken dhe të shkaktojnë reaksione zinxhir masive! Përdorni boosters të ftohtë për të dal nga situata të ndërlikuar, dhe ngjiten rrugën tuaj deri hartën saga në nivele gjithnjë e më të vështira! pikiatë të thellë… Lexo më shumë →

Candy Rain 5

Karamele shiut episode V – Candy godet përsëri me grafikë mrekullueshëm ëmbël dhe disa qindra krejt të re e nivelet sfiduese dhe misionet! Në hyrjen e fundit e famshme ndeshje-tre seri lojë video është ende detyrë e juaj për të kombinuar të paktën tre nga ëmbëlsirat e shijshme për të bërë ato zhduken. Mbani përputhen deri sa të arrijë qëllimin për të… Lexo më shumë →

Pet Connect 2

Get ready for the cuteness overload! Pet Connect 2, the successor of the all time beloved classic puzzle game is here! Connect your way through 12 nivele sfiduese, and clear the compound to beat the highscore! Connect animals using 3 lines max and find gaps you can match them through. Find a partner for each pet to move to theLexo më shumë →

Crush Cookie 3

Welcome to Cookie Crush 3 – the newest iteration of the beloved and addictive match-3 game! A lot has changed since your last visit. To the sweeter, of course! Everything has just become a bit more colorful and enjoyable. At its core Cookie Crush 3 remains the game you know and love. Again, you have to combine at least threeLexo më shumë →