kategori: Veprim

Veprim

Alfat

Alfy kombinon veprimin Jump ‘n’ Run me enigma sfiduese. Në një të bukur, natën me yje Alfy lë shtëpinë e tij dhe endet për të gjetur lulen magjike të fierit që është në gjendje të përmbushë çdo dëshirë. Alfy është djali i vogël i një shpirti pyjor të vjetër dhe të mençur dhe me këtë kërkim fisnik ai dëshiron të provojë veten e tij. Sigurisht që Alfy është… Lexo më shumë →

Kërce dhe kërce

Jump and Bounce është një lojë Arcade e thjeshtë por sfiduese ku lojtari duhet të trokasë ose të klikojë për të koha e hedhjeve të avatarit të tij për të shmangur kërcimin në pengesa. Disa nga pengesat janë të lehta për tu penguar ndërsa të tjerët kanë nevojë për kohën e përsosur për të marrë lartësinë ose gjatësinë e duhur për të bërë kërcimin. Në rrugën tuaj do të gjeni… Lexo më shumë →

Xhind Dash

A po kërkoni një përvojë fantastike të thyerjes së tullave? Mos shiko më – Jinn Dash është loja më e mirë HTML5 në stilin Breakout. Rrëshqisni majtas ose djathtas për të kontrolluar tapetin tuaj magjik. Mbani topin të mos bjerë nga ekrani dhe përpiquni të godisni tullat. Ju keni për të thyer të gjitha blloqet për të vazhduar në nivelin e ardhshëm. Nga… Lexo më shumë →

Skuadra Trime

Skuadra Brave është një lojë e pafundme shumë problematike në traditën e Cookie Clicker. Premisa e lojës është me të vërtetë e thjeshtë: Vetëm ose me partinë tuaj ju duhet të luftoni me monsters gjithnjë e më të forta. Ari që fitoni për vrasjen e monstrave tha se mund të investohen në azhurnimin e heronjve tuaj, zhbllokimin e anëtarëve të rinj të partisë ose në punësimin e punëtorëve që ju fitojnë… Lexo më shumë →

Aventurë Pika

A po kërkoni një lojë të bukur të vogël aventureske për ta kaluar me lehtësi? Point Adventure nuk është një lojë e tillë. Kjo lojë e pafund Arcade lëviz është me ritëm të shpejtë dhe të vështirë. Shume veshtire. Dhe të thotë. Ju kontrolloni një rreth me dy rruzulla në faqet e kundërta dhe duhet të lëvizni rrethin përmes pengesave. Ju jeni në gjendje të rrotullohen… Lexo më shumë →

Aventurë pyjore

Ndihmoni pelushi i bukur të ecë i sigurt nëpër pyll në Forest Adventure një nga lojërat më tërheqëse dhe interesante. Mbroni pelushi duke shmangur kafshët e tjera në pyll, thumba në tokë dhe duke u goditur nga porta rrotulluese. Përdorni arin që mblidhni në rrugën tuaj për të vazhduar lojën kur humbni ose për të blerë… Lexo më shumë →

Bike Racing

Welcome to Bike Racing the most addictive racing game! Forget about boring drag races, the crazy tracks in Bike Racing need real skill and will keep you entertained for hours and hours. With your bike you jump over obstacles and race against the time to earn stars in 30 fun packed and challenging levels. The more stars you manage toLexo më shumë →

Hero Clicker

Hero Clicker is an highly addictive endless game in the tradition of Cookie Clicker. Premisa e lojës është me të vërtetë e thjeshtë: Vetëm ose me partinë tuaj ju duhet të luftoni me monsters gjithnjë e më të forta. Ari që fitoni për vrasjen e monstrave tha se mund të investohen në azhurnimin e heronjve tuaj, zhbllokimin e anëtarëve të rinj të partisë ose në punësimin e punëtorëve që ju fitojnë… Lexo më shumë →

Stack Tower

In the highly addictive arcade game Stack Tower you stack 3D blocks to a tower. The higher and the straighter you stack the blocks, the more points you earn. If you manage to place a block exactly on the one before, it will not lose size. Sloppy placement on the other hand will cut off the blocks and making themLexo më shumë →

Down The Hill

Down The Hill is a fast-paced arcade game that will entertain you for hours and hours. You move down an infinite mountain. You just tap left or right to begin your descent. But you have to be aware of all the dangers in your way. Trees might lock you your progress, TNT will blow your character up and the lavaLexo më shumë →

Tap and Go

Ready to Tap & Go? Time for the most addictive endless runner!Whip your way through the path and reach higher points! The goal of this arcade runner game is very simple: Tap to move forward or change your way. Remember, it is easy and fun to play but hard to master: There are twist and turns along the way waitingLexo më shumë →

Epic Run

Time for a legendary runner: Epic Run!Get ready to have the most epic run! Get an exhilarating running, escape deadly traps and shifts and make your way to victory in this amazingly addictive runner!Enjoy this fast-paced skill game with amazing graphics! Bej kujdes, it is easy to play but hard to master! If you are ready for a fun challengeLexo më shumë →

trokitje e lehtë & Go Deluxe

Ready for Tap & Go Deluxe? Time for the most addictive runner game of all timeNow with highscore feature!Whip your way through the path, reach higher points and lead the way! The goal of this arcade runner game is very simple: Tap to move forward or to change your way. Remember, it is easy and fun to playLexo më shumë →

Një hapësirë-kohë Challenge!

Kontrolloni anijen tuaj hapësinor në një mjedis të çuditshëm në hapësirë ​​dhe shkatërroni sa më shumë armiq! Në këtë dimension të çuditshëm, asgjë nuk lëviz derisa të lëvizësh dhe me fjalë të tjera, nëse ndalet, koha do te ndalet! Ju automatikisht do të qëlloni kur lëvizni dhe duhet të bëni çmos për të shkatërruar armiqtë ndërsa përpiqeni të shmangni përplasjen me armiqtë… Lexo më shumë →

Gjueti i synuar

Dëshironi të shkoni në varg të shtënave dhe të kaloni një kohë të mirë me lojën Target Hunt? Në këtë lojë zbavitëse, ju mund të përmirësoni aftësitë tuaja për të shtënat dhe të përpiqeni të shënoni më shumë çdo herë që luani. Eja, thyej rekordin tuaj personal. Kliko me Majtas Prekni Luaj lojra tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Xipooh

Xipooh is a Youkai that was invoked by Kaifer to conquer the whole world, but something went very wrongXipooh doesn’t want to be controled by the evil sorcerer and just scaped from his spells to run over the world to find a way to go home. Help Xipooh in this big adventure!!! Dëgjo tani. Εδώ θα βρείτε τα καλύτερα… Lexo më shumë →

Xipooh

Xipooh is a Youkai that was invoked by Kaifer to conquer the whole world, but something went very wrongXipooh doesn’t want to be controled by the evil sorcerer and just scaped from his spells to run over the world to find a way to go home. Help Xipooh in this big adventure!!! Dëgjo tani. Εδώ θα βρείτε τα καλύτερα… Lexo më shumë →

The Gun Club Shooter

Put your reflexes, aim, and speed to the test and hit the moving targets in this fast-paced shooting game! Test tons of weapons in this awesome simulator shooter the targets, earn money and buy new deadly weapons, from old to the future. Complete tons of levels and challenges to be the gunclub master Παίξτε παιχνίδια τώρα. Këtu do të gjeni… Lexo më shumë →

Sniper Sim 3D

Nëse ju keni qenë në kërkim të një lojë simulimi Sniper? Pastaj ai ka ardhur! Vënë veten përmes 14 nivelet e trajnimit të bëhet qitës të mirë që ju mund të jenë të. Përdorni aftësitë tuaja snajper për të xhiruar çdo objektiv ju mund të në këtë lojë mahnitëse 3D. Nga ende objektiv për të lëvizur, from round to humanoid. Shoot them all. Each level has… Lexo më shumë →

Sniper Trajnimi 3D

Nëse ju keni kërkuar ndonjëherë që të jetë një snajper Sniper atëherë Trajnimi 3D është sigurisht për tuaja. Pick up your gun and get shooting in 14 epic training zones. Each with a different challenge to test your shooting skills. Stunning true 3D graphics with slow mo on good shots make this a truly stunning game. Mouse to control the Sniper.… Lexo më shumë →

Zombie Shooter 3D Apocalypse Town

Të sëmurë e të gjitha këto krijesa undead kudo? E pra kështu jemi ne! Tregoni atyre se çfarë ju janë bërë si një njësi e vetmuar duke luftuar kundër një luzmë e undead. Sa shumë mund të ju vrasin dhe sa kohë mund të ju shkoni në për? Përdorni miun për qëllim dhe xhiruar. WASD ose arrow çelësat për të lëvizur. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni… Lexo më shumë →

Ditët e 3D Vdekur

Mirë se vini në Ditëve të vdekur. Një veprim i mbushur Zombie mbijetesa FPS lojë. A mund të marrë nga Zombies 3D duke mbledhur ushqim dhe ujë të mjaftueshëm për të bërë atë në një ditë të re? Çdo ditë ju keni nevojë për të mbledhur burime dhe të kthehet në shtëpinë tuaj të sigurt para kohe shkon jashtë. Ju do të mobbed nga zombies si ju shkoni.… Lexo më shumë →