Ndeshja e kullës

Ndeshja e kullës

Ndërtimi i një rrokaqiell nuk është kurrë një detyrë e lehtë, por loja Arcade Tower Match e kthen sfidën në argëtim të pastër! Një nga një ju grumbulloni dyshemetë dhe rritni ndërtesën tuaj. Më shumë se gjithçka, loja ka nevojë që ju të jeni të saktë, pasi ju duhet të vendosni një kat pikërisht në një tjetër, Not only do you get heaps of coins for every perfectly placed block, but also does the game get faster and faster with every miss. Sloppy placement on the other hand will cut off the bricks resulting in them being smaller and smaller until it gets impossible to add more blocks. Play Tower Match now and enjoy this best arcade game for free!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.