Prek dhe kap – Argëtim dimëror

Prek dhe kap - Argëtim dimëror

Dimri po vjen! Bora e parë po bie dhe një ketër i vogël po përpiqet të sigurojë edhe disa acare për të kaluar muajt e ftohtë. Prek dhe kap – Winter Fun është një lojë Arcade ku ju duhet të tregoni kohën e mirë në vend të reagimeve. Me një trokitje të lehtë ose klikim të vetëm ju lëshoni lisin. Nëse koha juaj është e duhur, the acorn will fall right into the hands of the squirrel. If you drop the acorn the squirrel will be lostjust like your game. Prek dhe kap – Winter Fun features classic arcade gameplay and the retro charm of 8 bit graphics. Play it now for free and help the squirrel through the winter!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.