Prekni dhe kapni duke qenë Santa

Prekni dhe kapni duke qenë Santa

Santa po vjen në qytet në këtë lojë të shpejtë Arcade, ku ju duhet të tregoni një kohë të mirë në vend të reagimeve. Santa ka nevojë për disa topa të pemës së Krishtlindjes për të dekoruar sajën e tij. Me një trokitje ose klik të vetëm ju lëshoni topat e pemës së Krishtlindjes. Nëse koha juaj është e duhur, do të bjerë menjëherë në shportën e Santa. If you shatter on of the balls you will lose the game. Santa does not need broken fragments, he needs shiny Christmas balls to make his sleigh look good and the kids jaws drop in awe. Prek dhe kap – Being Santa features classic arcade gameplay and the retro charme of 8 bit graphics. Play it now for free and help Santa!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.