Aventurë spërkatëse

Aventurë spërkatëse

Splashy Adventure është një lojë e shpejtë Arcade në të cilën ju mbledh monedha dhe duhet të shmangni sulmuesit. Ka dy ishuj dhe peshku i vogël i lezetshëm duhet të notojë mes tyre dhe të mbledhë thesare pranë urave të anijeve. Kjo tingëllon lehtë, e drejtë? It certainly would be if it weren’t for the predatory fishes that are out to get you. With a single click or tap you can change the direction in which the fish is going and use this to avoid any contact with fishes of prey. If you swim right into them you will not only lose the game but also the cute little fish will get eaten. Play Splashy Adventure now for free and try to escape as long as possible!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.