Makeover dhomë

Makeover dhomë

A keni ëndërruar ndonjëherë të mbajnë një shtëpi dhe duke e kthyer atë hap pas hapi në shtëpinë tuaj? Në Room Makeover kjo ëndërr u bë realitet. Ju bleu një shtëpi të vjetër dhe komod por ajo ka nevojë për disa rinovimin para se ajo është me të vërtetë vendi juaj. Once you cleaned every room and fixed the broken stuff you will be surprised how much more welcoming this old house is. To make the rooms fit your needs and wishes even better you can finally change the furniture as well as the wallpapers.Now let’s stop talkingtake a sponge, a hammer and paint roller and get to work! You can play Room Makeover for free!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.