Blloku i energjisë

Blloku i energjisë

Power Block është një lojë Arcade shumëngjyrëshe dhe e mbushur me veprime që do të vë në provë koordinimin dhe reflekset tuaja të syve.! The game starts with a classic endless mode where formations of blocks will continuously fall from the top and where your task is to quickly fill the lines of blocks to make them disappear before they will reach the ground. Clearing blocks also earns you money that can be spend to unlock up to 10 different game modes, ranging from various endless modes to time-limited challenges and special modes. ‘Black and white tileswas 2015! Play the colorful Power Block now for free and prove your superior skills!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.