Fundjava Botërore e Përzier

Fundjava Botërore e Përzier

Fundjava Botërore e Përzier është pasardhësi shumë i pritur i Botës më të popullarizuar të Përzier që prezantoi një zhanër të ndërthurur midis platformës dhe lojërave me mister. Në çdo nivel ju duhet të hidhni monsters të kuqe nga platformat ndërsa sigurohuni që asnjë nga krijesat tuaja të lezetshme të mos bjerë. All of your creatures have different abilities that will help you to reach your goal. They can slide over brittle stones to shove the grumpy critters out of the way, grab somebody with a sticky tongue or even jump up in the air and fire a bolt of energy that can be used to destroy walls. Play Mixed World Weekend now for free! With some planning you will be able to finish the game and unlock cool achievements!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.