Shkrihet 10

Shkrihet 10

Shkrihet 10 është loja më e varur e enigmave për numrat për ju! Detyra e lojtarit është të trokas strategjikisht blloqet ngjitur me të njëjtin numër në tabelë, dhe ata do të shfaqen & bashkohen në bllokun e ardhshëm të numrave më të lartë në pozicionin që prekni! Gjeni të njëjtin numër në pllaka shumëngjyrëshe dhe bashkojini ato për të marrë më shumë pikë! Try to get 10, or even higher if you can! Each merge will also reward you with coins, which can be used for purchase boosters and power-ups that can save you in difficult situations or protecting you from losing your highscore! Take your time. But be careful, this puzzle game is easy to play and hard to master! Start playing Merge 10 and enjoy this addictive puzzle mania with unique gameplay!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.