Slacking Kuzhina

Slacking Kuzhina

Ndihmoni Sarah të arrijë ëndrrën e saj për t'u bërë një kuzhiniere në një nga lojërat më të mahnitshme të gatimit, Slacking Kuzhina. Në këtë lojë zbavitëse, ju keni për të përfunduar të gjitha e saj 7 mini-detyra vetëm në 3 minuta pa u kapur nga shefi juaj i tmerrshëm. Mini-detyrat përfshijnë: dekorimi i tortës, duke ushqyer një mace, duke bërë një sanduiç dhe gjithashtu duke bërë petulla. Kur '!' shfaqet, stop playing until your horrible boss leaves. You lose if you get caught by your boss or the time ends before you finish all the mini-tasks. Play Kitchen Slacking now for free and enjoy finishing all the tasks before the time is up!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.