Kërce dhe kërce

Kërce dhe kërce

Jump and Bounce është një lojë Arcade e thjeshtë por sfiduese ku lojtari duhet të trokasë ose të klikojë për të koha e hedhjeve të avatarit të tij për të shmangur kërcimin në pengesa. Disa nga pengesat janë të lehta për tu penguar ndërsa të tjerët kanë nevojë për kohën e përsosur për të marrë lartësinë ose gjatësinë e duhur për të bërë kërcimin. On your way you will find golden blocks that can be used to unlock cool new characters that you might already know.Can you recognize all the characters in this game and will you be able to unlock them? Play Jump and Bounce now for free and show your skill!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.