Xhind Dash

Xhind Dash

A po kërkoni një përvojë fantastike të thyerjes së tullave? Mos shiko më – Jinn Dash është loja më e mirë HTML5 në stilin Breakout. Rrëshqisni majtas ose djathtas për të kontrolluar tapetin tuaj magjik. Mbani topin të mos bjerë nga ekrani dhe përpiquni të godisni tullat. Ju keni për të thyer të gjitha blloqet për të vazhduar në nivelin e ardhshëm. From time to time you will find coins when breaking a brick. These coins will buy you cool bonus items that can help you to persist in tricky situations. They can slow down the game in critical moments, make your carpet bigger or give you a bonus life. Play Jinn Dash now for free and enjoy the best block breaking experience!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.