Get Fit

Get Fit

Jeni i mbushur mirë dhe doni të humbni disa kile? Get Fit kthehet duke punuar dhe duke u bërë në formë në lojëra argëtuese dhe argëtuese mini. Në secilën nga lojërat mini ju shoqëroni një karakter në rrugën nga të qenit topolak në një tortë të vërtetë. Ju mund të provoni reagimin tuaj në sporte si kapërcimi i litarit, lifting and the famous hula hoop. The longer you play the fitter your character gets. Just like in real life getting fit is easier as staying fit. If you start to slack off and skip your training for some days your character will gain weight again. So make sure to come back every day and work out! Play Get Fit now for free!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.