Aventurë pyjore

Aventurë pyjore

Ndihmoni pelushi i bukur të ecë i sigurt nëpër pyll në Forest Adventure një nga lojërat më tërheqëse dhe interesante. Mbroni pelushi duke shmangur kafshët e tjera në pyll, thumba në tokë dhe duke u goditur nga porta rrotulluese. Use the gold you collect on your way to continue the game when you lose or to buy boosters such as: an extra life, a shield that protects you, a warp power up and power up that slows the time and makes it much easier to avoid all the dangers. These boosters will help you reach your distance goal as well as gold collected goal. How far can the teddy go in the forest without getting hurt? Are you up for the challenge? Forest Adventure is one of the most entertaining games on SOFTGAMES. Play it now for free!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.