2020! Tetra

2020! Tetra

2020! Tetra është versioni më i fundit dhe më i miri i lojës së famshme të enigmave Tetris. Në këtë lojë të mahnitshme, ju mund të përjetoni një version unik dhe argëtues të Tetra-s. Ju duhet të mbushni linjat horizontale me blloqe që bien nga maja e ekranit për t'i hequr ato dhe për të shënuar. You will lose the game if the blocks reach the top of the screen. This version adds cool boosters to the mix that help you to gain a better score and to get out of bad situations. 2020! Tetra is one of the most entertaining puzzle games so don’t miss the chance to show off your high score! Play 2020! Tetra now for free and enjoy using the new boosters!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.