2020 Rimbushur

2020 Rimbushur

2020! Reloaded ashtu si paraardhësi i tij i dashur është një lojë sfiduese me enigma që merr idenë themelore të Tetris por arrin të krijojë një përvojë krejt të re. Lojtari duhet të mbushë vija horizontale ose vertikale për t'i zhdukur këto blloqe dhe për të fituar pikë. The game is lost if there is not enough space on the board to place a new element. Take your time and think about every move you make or you will run out of space pretty soon. The brand new career mode introduces exciting variations and will never leave you bored. Play 2020! Reloaded now for free!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.