2020 Luksoz

2020 Luksoz

Lojë legjendar mister 2020! eshte kthyer! 2020 Deluxe kombinon të gjitha tiparet e paraardhësve të tij dhe shton një mashtrim të dozës shtesë, mënyrat e reja të lojës dhe blloqet e reja!Vendosni blloqet tuaja në tabelë dhe mbushni vija vertikale ose horizontale në mënyrë që t'i pastroni ato. Pasi të vendosni setin tuaj prej tre blloqesh, do të merrni një set të ri. The longer you play the more complex your blocks will become! Make sure to place them wisely so the game board is not filled up and to leave enough space for your remaining blocks! Mos u shqeteso, surprise gifts, coins and power-ups will help you to clear up some space and to achieve new high-scores! Complete the level goals to unlock new challenges! Play 2020! Deluxe now and enjoy one of the most challenging puzzle games of all time! Compete with your friends and family! How far you can play 2020! Luksoz?

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.