Ju vozit unë qëlloj

Ju vozit unë qëlloj

Lojë e drejtimit të veprimit post-apokaliptik. Mark dhe Katie shkojnë për një ngulitje romantike në rrugët plot me zombie dhe makina vetë-drejtuese që janë jashtë kontrollit. 15 nivelet po i presin, a mund ta bëjnë? On desktop use arrow or WASD keys to steer left right accelerate and break On mobile use on-screen buttons

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.