Kaloni ngjyrat

Kaloni ngjyrat

Takoni topin dhe ndiqni modelin e ngjyrave në secilën pengesë për ta kaluar atë! Kini kujdes që të mos kaloni nëpër ngjyrën e gabuar, ose do të duhet të filloni përsëri.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.