Rruga Freekick 3D

Rruga Freekick 3D

Rruga Freekick 3D merr lojë freekick në rrugët moderne të qytetit. Lakoj topin dhe mundi kundërshtarët në qindra nivele në 3D mrekullueshëm. Luaj në ndonjë nga pajisjet tuaja. Thjesht goditni topin në porta dhe merrni një rezultat. Shumë lehtë për tu filluar, but hard to master.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.