Lojëra polifonike 3D

Lojëra polifonike 3D

Poly Puzzles 3D është një lojë e mrekullueshme krijuese 3D e artit që ju lejon të pushoni ndërsa krijoni pjesë të mahnitshme të artit 90 vepra arti unike duke ribërë fragmentet e veprave të artit. Luaju kudo që të jesh, thjesht rrëshqitni ose klikoni për të rrotulluar artin dhe për të gjetur këndin e duhur për të rikrijuar modelin origjinal. Përdorni miun për të luajtur ndeshjen

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.