Superstari i penalltisë

Superstari i penalltisë

Ju jeni portieri që fillon karrierën e tij nga e para: përdorni up-up për të marrë më të mirë dhe të përpiqeni të kapni topin. Fito të gjitha kupat dhe bëhu kampion i të gjitha ligave!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.