Shkatërruesi i qytetit përbindësh dragoit

Shkatërruesi i qytetit përbindësh dragoit

Njerëzit e lojërave të dragoit të qytetit kanë harruar super fuqitë tuaja të lojërave të sulmit të qytetit dragua për të cilët keni qenë i famshëm. Ejani dhe të fillojë një sulm të ashpër të lojërave të qytetit fluturues dragon sulm për të vërtetuar autoritetin e kaluar të lojërave të qytetit tuaj të fuqishme dragua lojëra. Përdorni tastat WASD ose shigjeta për të lëvizur klikimin e miut majtas të dragoit – fire

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.