Mrekullueshëm Ape Joe

Mrekullueshëm Ape Joe

Ndihmoni majmunin e kërcyer të mbledhë të gjitha bananet dhe të shkojë në dalje në këtë lojë të bukur platforme. Jetë sa më shpejtë të jetë e mundur për të marrë sa më shumë tre yje në nivel.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.