Udhëtim Fox

Udhëtim Fox

Ndihmoni dhelprën e vogël për të kaluar nëpër të gjitha nivelet sfiduese të enigmës. Drag objekte në fushë për të krijuar një shteg dhe për të arritur të gjitha gems e kësaj aventurë qesharake!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.