Beteja Snap Dot

Beteja Snap Dot

trokitje e lehtë, mbajeni dhe qëlloni në kutinë e pikës. Mblidhni yje dhe zhbllokoni pika të reja. Luaj me ose pa miqtë e tu në të njëjtën pajisje. Luaj më shumë, Gjuaj më shumë.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.