Volejboll plazhi

Volejboll plazhi

Kur është shumë e nxehtë, të gjithë shkojmë në plazh. Ne mund të bëjmë diell në plazh dhe të argëtohemi. Për të mos shkuar në plazh pa luajtur volejboll plazhi. Ne i ftojmë ata që duan të luajnë volejboll në Volejboll në Beach! Ejani dhe na tregoni aftësitë tuaja në volejboll. Xhironi të shtënat më të mira dhe përpiquni të fitoni ndeshjen. Vol Player vs. Volejboll plazhi dhe opsion CPU tek në një version me një person; Me opsionin ay Player vs Player ”, ju mund të luani me mikun tuaj në versionin dy personash. Kjo lojë mund të luhet edhe në celular. Argëtohuni duke luajtur Volejboll plazhi falas! Lojë kontrollon lojtarin 1 Player WASD 2 Çelësat ARROW Prekni për celular

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.