Mjeshtër basketbolli 2

Mjeshtër basketbolli 2

Luajnë përmes 40 Nivele sfiduese dhe përpiquni të zgjidhni enigmat e bazuara në fizikë. Do të duhet të shmangni pengesat e forta, players, goditeni nëpër gotë dhe dru dhe kuptojeni se si ta vendosni topin nëpër foltore!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.