Muaj: janar 2020

Girl Ushtarët Puzzle

Të luajë me 6 imazhe në këtë lojë të përsosur me bashkim pjesësh figure: Girl Ushtarët Puzzle. Të gjitha imazhet janë me vajzën anime me ushtarët e vajzave. Zgjidhini të gjitha enigmat dhe mbani trurin tuaj të mprehtë. Ju keni katër mënyra për secilën fotografi, 16 copë, 36 copë, 64 copa dhe 100 copë. Shijojeni dhe argëtohuni. Përdorni miun për të luajtur këtë enigmë vajzat html5… Lexo më shumë →

Një hapësirë-kohë Challenge!

Kontrolloni anijen tuaj hapësinor në një mjedis të çuditshëm në hapësirë ​​dhe shkatërroni sa më shumë armiq! Në këtë dimension të çuditshëm, asgjë nuk lëviz derisa të lëvizësh dhe me fjalë të tjera, nëse ndalet, koha do te ndalet! Ju automatikisht do të qëlloni kur lëvizni dhe duhet të bëni çmos për të shkatërruar armiqtë ndërsa përpiqeni të shmangni përplasjen me armiqtë… Lexo më shumë →

Volejboll plazhi

Kur është shumë e nxehtë, të gjithë shkojmë në plazh. Ne mund të bëjmë diell në plazh dhe të argëtohemi. Për të mos shkuar në plazh pa luajtur volejboll plazhi. Ne i ftojmë ata që duan të luajnë volejboll në Volejboll në Beach! Ejani dhe na tregoni aftësitë tuaja në volejboll. Xhironi të shtënat më të mira dhe përpiquni të fitoni ndeshjen. Player Vol… Lexo më shumë →

Gjueti i synuar

Dëshironi të shkoni në varg të shtënave dhe të kaloni një kohë të mirë me lojën Target Hunt? Në këtë lojë zbavitëse, ju mund të përmirësoni aftësitë tuaja për të shtënat dhe të përpiqeni të shënoni më shumë çdo herë që luani. Eja, thyej rekordin tuaj personal. Kliko me Majtas Prekni Luaj lojra tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Parking Jeep Classic Jeep 2020

Mirësevini në një tjetër lojë të shkëlqyer parkimi Parking Jeep Sim Classic 2020, jo çdo ditë ju keni këtë shans të provoni aftësitë tuaja duke parkuar xhip, me këtë rast do të mësoni diçka dhe ju mund të përdorni aftësinë tuaj ndoshta në jetën reale.Anjoy WASD – DRIVE Luaj lojëra tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Ju vozit unë qëlloj

Lojë e drejtimit të veprimit post-apokaliptik. Mark dhe Katie shkojnë për një ngulitje romantike në rrugët plot me zombie dhe makina vetë-drejtuese që janë jashtë kontrollit. 15 nivelet po i presin, a mund ta bëjnë? Në tastierën, përdorni tastet me shigjeta ose WASD për të drejtuar të majtën djathtas për të përshpejtuar dhe thyer Në përdorimin e celularit butona në ekran Luaj lojëra tani. Këtu do të gjeni… Lexo më shumë →

Parking i makinave LA

Ju thjesht nuk mund ta imagjinoni se sa argëtim mund të jetë në parkimin e makinës tuaj. Parkimi i makinave ju ndihmon të provoni aftësitë tuaja të drejtimit duke ju lejuar të parkoni makinën tuaj në vende të ndryshme emocionuese. Përdorni tastet e shigjetave ose WASD për të parkuar makinën tuaj Luaj lojëra tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Shkatërruesi i qytetit përbindësh dragoit

Njerëzit e lojërave të dragoit të qytetit kanë harruar super fuqitë tuaja të lojërave të sulmit të qytetit dragua për të cilët keni qenë i famshëm. Ejani dhe të fillojë një sulm të ashpër të lojërave të qytetit fluturues dragon sulm për të vërtetuar autoritetin e kaluar të lojërave të qytetit tuaj të fuqishme dragua lojëra. Përdorni tastat WASD ose shigjeta për të lëvizur klikimin e miut majtas të dragoit –… Lexo më shumë →

Shark LA

LA Shark është një lojë argëtuese aventureske Addictive.There është një peshkaqen në LA. Sharku është shumë i uritur dhe gjuan njerëzit. Keyselësat me shigjeta – Lëvizni Hapësirën e peshkaqenit – Peshkaqeni shkon në nënujore Luaj lojëra tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Lojëra polifonike 3D

Poly Puzzles 3D është një lojë e mrekullueshme krijuese 3D e artit që ju lejon të pushoni ndërsa krijoni pjesë të mahnitshme të artit 90 vepra arti unike duke ribërë fragmentet e veprave të artit. Luaju kudo që të jesh, thjesht rrëshqitni ose klikoni për të rrotulluar artin dhe për të gjetur këndin e duhur për të rikrijuar modelin origjinal. Përdorni miun për të luajtur ndeshjen… Lexo më shumë →

StackBall.io

Sillni topin në fund dhe fitoni ndeshjen në këtë lojë Helix shumë të varur. Features: • Gameplay Addictive • Smash, gameplay përplasem dhe kërcej Përdorni prekjen e miut për të luajtur Luaj lojëra tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Uji Më Ju lutem!

Kjo lojë puzzle-miqësore me familjen ‘Uji Më Ju lutem!"Është dizajnuar bukur për t'i mbajtur të gjithë të lumtur. Shtë një përzierje e përsosur midis enigmave dhe kujtimeve tuaja të fëmijërisë në një tokë me bar. Shijoni këto karaktere të lehta për t’u dashur, një kanaçe lotëse e vogël dhe një lule bukuroshe në një fermë të gjelbër. Gati për ta mbajtur të lumtur lulen tuaj të bukur? Dëgjo tani. Εδώ θα βρείτε τα καλύτερα… Lexo më shumë →

Rruga Freekick 3D

Rruga Freekick 3D merr lojë freekick në rrugët moderne të qytetit. Lakoj topin dhe mundi kundërshtarët në qindra nivele në 3D mrekullueshëm. Luaj në ndonjë nga pajisjet tuaja. Thjesht goditni topin në porta dhe merrni një rezultat. Shumë lehtë për tu filluar, but hard to master. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Mollë mollë

Kërcejnë frutat në trampolinë dhe i merrni ato në mënyrë të sigurtë në lëng. Për të rritur rezultatin tuaj, ndërtoni shumëzues të çmendur, evitoni bomba dhe zbuloni hapësira të reja me lëng! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Pica Ninja 3

Prapë furi në piceri të Maro përsëri! Porositë janë ende marramendëse dhe përbërësit kanë nevojë për copëtim! Kuzhina ka nevojë për një hero ninja! Mblidhni bonuse dhe provoni aftësitë tuaja me mënyra të ndryshme të lojës! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Mahjong Master 2

Lojë klasike solitare e pllakave kineze që përputhen në xhep. Pastroni fushat plot me pllaka të grumbulluara në piramida të zhytura në mendime. Ndesh çifte shpejt për të fituar pikë bonus. A mund t’i fitoni të gjitha yjet e artë? Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Magikmon

Magikmon është një lojë e mrekullueshme RPG në të cilën ju duhet të kapni lloje të ndryshme të monsters. Bota magjike ku jetoni është e mbushur plot me monstra të çuditshme dhe të mrekullueshme. Ju mund t'i përdorni ato për të luftuar! Shijoje! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →