Ngjyra e duhur

Ngjyra e duhur

Ngjyra e duhur është një lojë e frymëzuar nga efekti Stroop. Ju duhet për të kontrolluar nëse emri i ngjyra shkruar ndeshjet me ngjyrë të shfaqet. Ju mendoni se është një meze, huh?! Luaj me miqtë tuaj dhe krahasoni rezultatet tuaja!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.