Mbreti i Pishinës së Shpejtësisë

Mbreti i Pishinës së Shpejtësisë

Një lojë me ritëm të shpejtë pishine për celular dhe tabletë. Sa topa mund të tenxhere përpara se të mbarojë koha? Pastroni tryezën sa më shpejt që të mundeni! Prekni dhe tërhiqeni për të synuar, then let go to shoot.Gain bonus time for potting balls and a points multiplier for consecutive pots

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.