Solitaire

Solitaire

Luaj falas lojën tuaj të preferuar solitaire! Loja më e mirë Solitaire e quajtur edhe Klondike Solitaire, është loja më e mirë për lojtarët që duan lojërat me letra. Kartat pirg në rend zbritës dhe ngjyra alternative (një mbretëreshë e kuqe mbi një mbret të zi etj.) dhe lëviz kartat e të njëjtit lloj në katër grumbuj, duke filluar me Ace.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.