Muaj: July 2019

Puzzle Fever

Puzzle Fever: Brand-re Puzzle lojë me hexagons ngjyra!Një lojë e thjeshtë por e mistershme ka mbërritur në shumë ngjyra! Drag blloqe për të lëvizur, plotësoni në fusha e lojës, merr monedha & pikë! Puzzle Fever ka nivele për çdo lloj player dhe çdo nivel të aftësive! Gëzojnë nivele unike në vështirësi të nivelit të shumta nga Basic për të zotëruar!Nëse ju nuk mund të zgjidhin një nivel,… Lexo më shumë →

Shkarko Classic Mahjong Connect

Shkarko Classic Mahjong Connect është një lojë inovative mister që merr klasik gameplay stilit Mahjongg në nivelin e ardhshëm. Si me Mahjongg, Qëllimi i lojës është që të hequr të gjitha argumentet nga bordi duke lidh dy pllaka përputhen. Lidhjet mund të bëhet ose në linjat e drejtë ose me deri në dy radhë. Nëse keni arritur të pastruar… Lexo më shumë →

Butterfly Kyodai

Butterfly Kyodai është një lojë interesante mister që nuk ka vetëm funksion të mrekullueshme, graphics Dreamy por edhe sfidat të menduarit tuaj dhe perceptimin tuaj. Qëllimi i lojës është që të hequr të gjitha argumentet nga bordi duke lidh dy pllaka përputhen. Lidhjet mund të bëhet ose në linjat e drejtë ose me deri në dy radhë. Nëse keni arritur të pastruar… Lexo më shumë →

Më të mirë Classic Solitaire

Shkarko Classic Solitaire sjell popullore lojë Klondike version të lojës së kartës diamant në pëllëmbë të dorës tuaj. Qëllimi i lojës është për të zgjidhur të gjitha kartat në katër shtyllave. Ju duhet të filloni themel çdo grumbull me një ACE dhe duhet të ndërtohet në ngjitje qëllim nga aces deri në mbretër. Një kartë –… Lexo më shumë →

Pa pagesë Ball

Pa pagesë Ball është një ende shumë problematike lojë e thjeshtë Unblock mister që do të ju mbajë tëri në ekran për një kohë të gjatë. Në këtë lojë fantastike e trurit ngacmues qëllimi juaj është që të krijojë një rrugë për topin për të arritur qëllimin duke rrëshqitur blloqe. Për të mbajtur ju argëtuan për muaj të lirë Ball përmban jo më pak se… Lexo më shumë →

4 Pix Word Quiz

Çdo mister fjalë në 4 Pix Word Quiz përmban katër fotografi që kanë diçka të përbashkët. Objektivi i kësaj lojë e thjeshtë dhe shumë Addictive është për të gjetur funksion fotografitë kanë të përbashkët dhe do ta shkruaj poshtë atë për të kaluar në mister tjetër. Duke fituar një nivel ju do të fitojë monedha. Këto monedha mund të përdoret për të… Lexo më shumë →

2020 Blocks

2020 Blocks! është një mister gjallë dhe argëtim bllok lojë që do të vërtetë të merrni ju i tëri! Qëllimi është që të shkojë rreshtave dhe kolonave të blloqeve multi-colored në multi-formë arena. Fitim në lojë të holla për të parë blloqe të shpërthejnë me bllokut tuaj bombe pushtet deri ose të zhbllokuar modalitetin bombë nga tortues deri rezultatin tuaj të lartë! Përgatitja për disa shpërthime! Çdo ditë vjen… Lexo më shumë →

Pak Farm Clicker

Mirë se vini në pak Farm Clicker – shumë problematike lojë pafund bujqësi!Është pushime verore! Susan dhe miqtë e saj vendosin të largohen nga qyteti dhe për të vizituar gjysh Susan në farm.Help tij fëmijët për të kultivuar fushat, rritet grurë dhe për të rritur pulat, pastaj klikoni në komplote për të mbledhur earnings.Use tuaj të holla për të shtuar gjithnjë e më shumë bimë… Lexo më shumë →

Hexa Fever 2

Hexa Fever 2 është këtu! Më në fund më Addictive puzzle strategjike ndjesi kthimit – dhe kjo e bën këtë me një zhurmë!Qindra nivele që arrijnë nga mjaft të lehtë gjatë gjithë rrugës për jashtëzakonisht e vështirë të japë me kënaqësi ngacmim trurit dhe argëtim për ditë! Shifrat Vendi ndërtuar nga blloqe gjashtëkëndor në fushë, Kështu ara është e mbushur plotësisht. bëj… Lexo më shumë →

Aquablitz

A ju keni shumë biskota dhe jeni bërë me bizhuteritë? Fantastike lojë aventurë match3 Aquablitz është këtu për të marrë ju nën sipërfaqen e oqeanit në vend! Në katërqind nivelet sfiduese ju ndeshje pelte peshku, midhjet, breshka dhe krijesa të tjera të detit. Sa më shumë krijesa të keni arritur të shkojë me çdo lëvizje ekstra frigorifer… Lexo më shumë →

Nail Salon – Marie Girl Games

Ndihmuar Marie drejtuar sallon e saj gozhdë në këtë lojë zbavitëse makeover! Marie Nail Salon është një nga lojërat më të mira Makeover dhe përmban Marie. Ndiqni udhëzimet në lojë kështu që klienti Marie mund të merrni manikyr të mirë ndonjëherë. Heqja e manikyrin e vjetër gozhdë, prerë dhe zvogëlimin thonjtë pastaj aplikuar locion dore janë të gjitha pjesë e kësaj emocionuese dhe edukative… Lexo më shumë →

Designer Shoe – Marie Girl Games

Me Designer Shoe Marie ju tani mund të jetojnë ëndrrën tuaj për të hartuar dhe për të krijuar këpucët tuaja. Akademia Marie ju ndihmon nëpërmjet procesit të projektimit me elemente ftohtë të paracaktuara dhe në asnjë kohë ju do të jetë dizajnimin jo vetëm këpucë, por deklarata e vërtetë e modës. Pasi ju jeni të kënaqur me krijimin tuaj ju lehtë mund të marrë një screenshot dhe për të dërguar për… Lexo më shumë →

Makeover dhomë – Marie Girl Games

A keni ëndërruar ndonjëherë të mbajnë një shtëpi dhe duke e kthyer atë hap pas hapi në shtëpinë tuaj? Në Room Makeover kjo ëndërr u bë realitet. Ju bleu një shtëpi të vjetër dhe komod por ajo ka nevojë për disa rinovimin para se ajo është me të vërtetë vendi juaj. Pasi të pastrohen çdo dhomë dhe fikse stuff thyer ju do të habiteni se sa më mikpritës… Lexo më shumë →

Temple Jewels

Mirë se vini në tempullin Jewels – fast paced ndeshje-3 Sfida! Në tempullin Jewels nivele mund të përbëhet nga trekëndësh, pllaka katrore ose gjashtëkëndor. Një sasi e caktuar e këtij pllakave është me ngjyrë. kombinoj 3 ose më shumë bizhuteritë të të njëjtit lloj në çdo pllaka ngjyrë deri sa të gjithë e pllakave u pastruar. Sigurohuni që të jetë i shpejtë! Ora është vazhdimisht kalon poshtë… Lexo më shumë →

karamele: Shqip dhe Slide

'Candy: Shqip dhe Slide "është mister i ri monstruoze për argëtim të shpejtë!Ju duhet të drag candies ngjyra të madhësive të ndryshme në mënyrë që ata të krijojnë rreshta të plotë dhe të zhduken. Ju nuk mund të grumbulloj më shumë se nëntë rreshta. Që candies reja shfaqen pas çdo ana e tij, ju do të duhet një aftësi të mirë përputhen dhe foresight.Luckily, Ky përbindësh miqësore është këtu për t'ju ndihmuar!Më shumë… Lexo më shumë →

Forest Match

Forest Match është një ndeshje e gjallë dhe argëtim 3 lojë për të rinj dhe të vjetër njësoj. Hartimin e saj të bukur grafik dhe mendje atmosferike dhe të mbetet në mendje shpejt do të nxjerrë ju në magjinë e saj. Fitoni pikë duke kombinuar të njëjtin lloj të frutave, bimore dhe objekte të tjera të pyllit. Kombinoje të paktën tre objekte identike për të mbledhur ato, ose të lidhë një… Lexo më shumë →

Little City mia

Little City im është i fundit Match-3 Sfida për aspirojnë planifikuesit e qytetit! Këshilli i Qytetit ka porositur kompaninë tuaj për të përgatitur komplote të panumërta të reja ndërtimit për ndërtimin. Ata kanë nevojë për ju për të siguruar që projektet e ndërtimit të shkojë sipas planit! Furnizimit materialeve të ndërtimit si gurë, dritaret, ujë, elektricitet, dhe me shume! E bëjnë qytetin të gjallë dhe të lirë nga muret e vjetra, thatë… Lexo më shumë →

Shopping Mall Makeover

Shopping Mall Makeover është hyrja e fundit në botën e lojëra Makeover. shoku më i mirë, marie, u punësuar për të redesign plotësisht mall të vjetër në qytetin tuaj. Por shikoni në këtë rrëmujë! Marie dëshpërimisht ka nevojë për ndihmë dhe ju, si shoqen e saj më të mirë, janë atje për të ndihmuar e saj! Ajo ka nevojë për ndihmë me pastrimin, riparimet dhe redesign të këpucëve dhe… Lexo më shumë →

Jewels Blitz 3

Get gati për Jewels Blitz 3, pasardhësi i Addictive Saga lojë puzzle! Në qindra e niveleve ju duhet të përputhen me shkëlqim gems të të njëjtit lloj për t'i bërë ato të zhduken dhe të shkaktojnë reaksione zinxhir masive! Përdorni boosters të ftohtë për të dal nga situata të ndërlikuar, dhe ngjiten rrugën tuaj deri hartën saga në nivele gjithnjë e më të vështira! pikiatë të thellë… Lexo më shumë →

Candy Rain 5

Karamele shiut episode V – Candy godet përsëri me grafikë mrekullueshëm ëmbël dhe disa qindra krejt të re e nivelet sfiduese dhe misionet! Në hyrjen e fundit e famshme ndeshje-tre seri lojë video është ende detyrë e juaj për të kombinuar të paktën tre nga ëmbëlsirat e shijshme për të bërë ato zhduken. Mbani përputhen deri sa të arrijë qëllimin për të… Lexo më shumë →

Blocks përbindësh

Blocks përbindësh është një përzierje mes gjithë këtyre lojrave puzzle. Ju kontroll blloqe në rënie pothuaj në të njëjtën mënyrë si në Tetris, por detyra juaj nuk është për të mbushur rreshtave. Në vend të kësaj, si në Bejeweled, ju duhet të lidheni 3 ose më shumë blloqe të njëjtën ngjyrë për të përfunduar një ndeshje. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Snake 3310 HTML5

Snake 3310 HTML5 është një haraç për Snake origjinale për Nokia 3310. A ju kujtohet të gjitha orët tretur në Nokia tuaj 3310 luajtur atë? Tani ju mund të luajë përsëri në lojë klasike Snake në HTML5! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

arratisjes Snake

Një gjarpër është i mbyllur në një dhomë, me ushqime dhe monedha. Ajo duhet të hani ushqime të mbajtur të mbijetuar, por është gjithashtu bëhet më e madhe, çdo herë ajo hëngri ushqimin e saj. Kjo mund të jetë një çështje e madhe, sepse gjarpër vështirë se do të lëvizë rreth. Ndihmë gjarpër të marrë ushqimin e saj dhe ikin nga dhoma! Gëzojnë arratisjes Snake. Luaj lojra tani.… Lexo më shumë →

Flappy Eros

Përplasnin krahët pak e Erosit dhe të përpiqen për të shpëtuar St. Dita e Shën Valentinit! Mbledhur zemrat dhe pajisje të ndryshme për të mbrojtur veten gjatë udhëtimit! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Bubble Shooter HD

Kanë një kohë të madhe duke luajtur Bubble Shooter HD, versioni krejt të re HTML5 i Booble Shooter! Kjo Shooter lojë Bubble është shumë intuitiv dhe i lehtë për të mësuar. Kjo është një përzierje mes “Tetris”, “Connect Four” dhe “Puzzle Bubble”, thats të ndoshta arsyeja pse ajo është aq e lehtë për të marrë në lojë. Have fun! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Sudoku HTML5

Luaj Sudoku HTML5, një nga lojërat më popullore puzzle të të gjitha kohërave. Sudoku është lojë më të fun trurit ndonjëherë ju do të luajë në jetën tuaj. Në dispozicion për pajisjet mobile dhe desktop.. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Flappy WOW

Flappy WOW është një version qesharake i lojës klasike Flappy. Lojtar i cili është në kontroll të një domosdoshmëri Meme dredhi të gjitha shtyllat për të fituar rezultatin më të mirë. Gjithashtu, në varësi të rezultatin lojtar merr, ai do të marrë trofe të ndryshme. Të fillojnë të luajnë tani dhe për të fituar rezultatet më të mira në renditjen globale! Luaj lojra tani.… Lexo më shumë →