Baseball Hero

Baseball Hero

Goditur baseballs tuaj të vështirë dhe… shmangur bomba dhe domate! Përmirësuar aftësinë tuaj goditur balls të shumta nga pozicione të ndryshme. Ju do të bëhet një hero Baseball!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.