Muaj: March 2019

Tiki Solitaire

Tiki Solitaire është një variant i bazuar në kohë i lojës popullore me letra Solitaire. Vetëm në 45 sekonda duhet të vendosni sa më shumë letra në grumbuj. Ndryshe nga versioni klondike i lojës, në Tiki Solitaire ju jeni në gjendje të renditni kartat në rend ngjitje dhe zbritës në grumbuj dhe ngjyra e kartave nuk… Lexo më shumë →

Merge Trembëdhjetë

Shkrihet 13 është një lojë argëtuese dhe argëtuese super argëtuese dhe problematike, duke shfaqur një lojë relaksuese dhe grafikë të bukur shumëngjyrësh. Qëllimi juaj është të lidhni copat e bordit me të njëjtin numër, kështu që ato bashkohen në numrin tjetër, i cili nga ana tjetër mund të lidhet me numra të tjerë në tabelë. Sa më shumë numra të lidhni në të njëjtën kohë, aq më i lartë juaji… Lexo më shumë →

Mahjong Frenzy

Mahjong Frenzy është sfida e fundit mahjong. Zakonisht, loja legjendare e enigmave luhet pa kufizime kohore por Mahjong Frenzy e çon përvojën në nivelin tjetër pasi gjithçka ka të bëjë me pastrimin e bordit sa më shpejt të jetë e mundur. Sa më shpejt të hiqni blloqet nga bordi, aq më shumë pikë do të fitoni ndërsa nxitni një shumëzues që shkon… Lexo më shumë →

Shkarko Classic Pyramid Solitaire

Solitaire më e mirë klasike piramidale sjell versionin popullor piramidë të lojës me letra solitaire në pëllëmbën e dorës tuaj. Në diamant Piramida 28 letrat merren me fytyrë lart për të formuar një piramidë. Pjesa tjetër e kuvertës me 52 karta vendoset me fytyrë poshtë në anën që formon Stock. Qëllimi juaj është të hiqni çiftet e kartave të ekspozuara nga… Lexo më shumë →

Solitari më i mirë klasik i merimangës

Solitaire më i mirë klasik i merimangës sjell në pëllëmbën e dorës tuaj lojën popullore të versionit merimangë të lojës me letra solitare. Ashtu si me çdo lojë Solitaire, qëllimi juaj është të renditni letra në grumbuj. Çdo grumbull mund të përmbajë vetëm një ngjyrë dhe duhet të përbëhet nga të gjitha kartat që fillojnë dhe fillojnë me mbretin. Një kartë – ose një… Lexo më shumë →

Solitari më i mirë klasik falas

Solitaire më i mirë klasik Freecell sjell versionin popullor Freecell të lojës me letra solitare në pëllëmbën e dorës tuaj. Kuverta me 52 letra ndahet ballë për ballë në tetë grumbuj Tableau. Mbi grumbujt e Tablove ka katër Themele të hapura dhe katër Qeliza Falas. Këto qeliza funksionojnë si një vend i ndërmjetëm për klasifikimin e kartave. Qëllimi juaj është të ndërtoni… Lexo më shumë →

11×11 BLOXX

11×11 BLOXX është një lojë zbavitëse mister që luhet në një lojë me të cilën 121 pllaka të rregulluara në një 11×11 rrjetë. Detyra juaj është të vendosni grupe me tre gurë me ngjyrë në mënyrë që ato të formojnë rreshta horizontale ose vertikale. Nëse arrini të formoni një rresht të plotë, kjo rresht do të pastrohet. Ju gjithashtu merrni pikë dhe monedha. Sa më gjatë… Lexo më shumë →

Solitaire Swift

Solitaire Swift është qasja më e re e shpejtë dhe argëtuese për lojërat klasike Solitaire. Në këtë lojë ju vendosni letra të njëpasnjëshme më të larta ose më të ulëta se kartat në grumbullin e ndërtimit. Ngjyra dhe kostumet nuk kanë rëndësi. Zbuloni dhe luani letra që tregojnë një simbol kryesor për të zhbllokuar më shumë grumbuj ndërtimi. Loja fillon në ‘Relax Mode’ në të cilën do të keni… Lexo më shumë →

Pet Connect

Pet Connect është një lojë e jashtëzakonshme e bukur puzzle që përmban pesëdhjetë nivele që kërkojnë mendim të shpejtë dhe sfidojnë perceptimin tuaj. Qëllimi i lojës është të gjesh një ndeshje për të gjitha kafshët e lezetshme në bord duke lidhur dy të të njëjtit lloj. Lidhjet mund të bëhen duke përdorur tre linja ose më pak. Nëse arrini të gjeni një shok… Lexo më shumë →

Bubble Hero 3D

Shijoj në tingujt kënaqshme të flluska popping si ju punoni për të liruar minj adorable dhe në këtë mënyrë të bëhet Hero Bubble. Pa pagesë Të gjitha minj NGA flluska e tyre dhe progresi për të ardhshëm të 80 nivelet sfiduese dhe Addictive. Provoni Bubble Hero 3D dhe ju do të love it. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Color Blocks

Blocks Color është e lehtë për të luajtur dhe një lojë të pëlqyeshëm për të gjitha moshat! Simply drag blloqe dhe të mbushur deri të gjitha rrjetet. Pasi ju filloni, ju patjetër do të jetë i tëri: kjo lojë top style ju pret! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Orkio

Orkio është një lojë e bukur arcade në lidhje me një magjistar cute pak duke luftuar forcat e së keqes. Prekni armiqtë për të vrarë ata dhe të mbledhë shpirtrat e tyre për të blerë përmirësimet! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Monster Nail Doctor

Monster Nail DoctorKids games free 3 years old. Kids will learn virtual surgery of nail in this free game.Nail surgery is an innovative concept as of today. Our mission is to make awesome educational surgery games using an interactive, first-hand virtual surgery experience. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Strehim i vetmuar

Në Refuge Solitaire duhet të renditim grumbujt e jashtëm në 8 kuvertat në mes. 4 prej tyre në rendin King-2 dhe kuvertën tjetër nga Ace-Kind. Përveç kësaj, ne mund të lëvizim kartat në tryezat mbi një tjetër për sa kohë që ajo ka të njëjtën kostum dhe është një më e ulët ose më e lartë se… Lexo më shumë →

Teddy Bear Zombies Machine Gun

Të mbrojtur veten kundër zombies me arush pelushi nga të shtënat e tyre në këtë lojë celular dhe desktop pajtueshme. 6 armiq të ndryshme, 14 nivelet + Survival Mode, 9 plumba unlockable, animacione të qetë, Original SFX. Provoni Teddy Bear Zombies Machine Gun. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Penalty Shooters

Two men, one ball and one goalto win the penalty shootout warfare. Can you stand the pressure of the full stadium and win the cup in this exciting football game? Pick one of 32 teams and win the glory on the soccer field! Try Penalty Shooters. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Dark Lands

Dark Lands is an addictive mix of an infinity runner fantasy horror game with a dynamic combat system. Take your hero on an epic journey of defeating evil forces who corrupted the land. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Doggy Dive

Pikiatë oqeanet e thella dhe të mbledhë monedha ari duke shmangur krijesa deceptively bukur, por e rrezikshme si Doggy, në Doggy pingulthi! Zbuloni një botë fantastike nënujore, të marrë në ujë dhe të zhytem aq thellë si ju mund të dhe për të shmangur rreziqet si kandil deti helmuese, Blowfish dhe peshkaqenë. Provoni aftësitë tuaja dhe për të arritur një rezultat të lartë! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni… Lexo më shumë →

Takoni Frog Doodle

Tap Frog Doodle përmban orë të gameplay, ndryshme mini-games të mbushura me humor dhe arritjet gazmor për të mbajtur të vijnë për më shumë. Lehtë për të marr-up ende sfiduese për të zotëruar, Tap Frog Doodle do të ketë gishtat tuaj të lypur për më shumë kohë vetëm me bretkocë cutest në pajisjen tuaj. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Tower Mania

Të ndërtuar kulla tuaj në një botë fantastike futuristic në të thjeshtë mënyrën one-click! Vendin blloqe lundrues si pikërisht si ju mund të dhe të zbuloni të gjitha lokacionet e mrekullueshme! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Get 10

Matching the numbers has never been so much fun! Find and connect numbers to reach the highest number and score. Every higher number is a new challenge. How high can you get? Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Paint Frog

Paint Frog riimagjinon rubinetin Classic Frog mini-lojë me ton të karakteristika të reja frogsome dhe sfidat! Grab tuaj BR-r-r-Rush dhe bojë bretkosat aq shpejt si ju mund të për të fituar pikë më shumë dhe për të marrë shpërblime! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Icy Purple Head

slides akullt , shkopinj Purple. Prekni kudo që të bëhet i akullt, përpiqen të arrijnë kuti postare për të përfunduar nivelin dhe të pavlefshme spikes të rrezikshme dhe të energjisë elektrike! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Key & Shield 2

The Gorlik Island is still not safe! A curse is covering it with rocks while many of your friends are still locked in their cages. Take your key and shield again and traverse the new island to definitely unlock all the gorliks! Play Key & Shield 2. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Mahjong Mania

The ancient Chinese game in your pocket. Clear the boards full of beautiful tiles, piled in thoughtful pyramids. Hone your skills, strategy and calculations to win all available cups in all game modes. Can you hadle it? It’s time for Mahjong Mania! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

dy Cars

Luaj dy makina. Provoni aftësitë tuaja multitasking me këtë lojë të thjeshtë! Të shmangur të gjitha sheshet në rrugë dhe të mbledhë çdo rrethi të vetme. Kështu që fillojnë të dy makina tuaj dhe të përgatiten për një makinë të gjatë! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →