Mini Golf Master

Mini Golf Master

Nëse e doni një lojë e bukur fun Mini Golf, por jo gjithmonë kanë kohë për të marrë jashtë, Mini Golf Master është e përkryer për ju. Mërzitur të vetëm duke dërguar topin në vrimë për një lojë normale e golfit, well why not mix it up and hit it through some crazy objects first. Përdorni miun për qëllim dhe xhiruar.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.