Ultimate Vs Battle

Ultimate Vs Battle

Një Addictive një buton dhe rastësor miqësore, lojë multiplayer që të gjithë mund të gëzojnë të demonstruar aftësitë e tyre fluturues dhe taktikat konkurruese. Në këtë 2 lojtarët lojë qëllimi juaj është që të bind kundërshtarin tuaj ose në mode online multiplayer ose një 2 Mënyra lojtar në tastierë të njëjtë. Fat i mirë!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.